
3 178,30 ₴
Корпус кухонного змішувача виконаний з нержавіючої сталі 304, який не піддається корозії, не виділяє шкідливих речовин для людини і добре витримує різкі температурні перепади. Поворотний вилив 360°. Як запірний клапан використовується керамічний картридж 35 мм. Перевага цього пристрою в тому, що можна швидко відкрити/закрити подачу та налаштувати оптимальну температуру води за допомогою однієї руки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mone deluxe |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Графіт |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 200 мм |
| Висота | 430 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MONE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Gun Grey |