
3 120,83 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал мийки | Нержавіюча сталь |
| Отвір під змішувач | Так |
| Тип встановлення мийки | Інтегрована |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота мийки | 220 мм |
| Глибина чаші | 220 мм |
| Розташування крила | Немає |
| Тип | Мийка |
| Товщина металу | 2.7 мм |
| Товщина стінок мийки | 1 мм |