8 117,55 ₴
На самому виливі встановлений перемикач з режиму струменя в душ, досить затиснути кнопку. Сам гусак гнучий, дуже зручний, розташований у магнітному тримачі. І коли необхідно, ви можете його дістати, спрямувати в потрібний бік і потім вставити назад у тримач.
Гарантія 5 роки від виробника.
Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та комплектації, що не погіршують якість, без попереднього повідомлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mone deluxe |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Колір | Графіт |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Врізний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Так |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Вбудований фільтр | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота виливу | 190 мм |
| Висота | 400 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MONE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фільтр | Да |
| Колір | Gun Grey |