
2 350 ₴
Змішувач для кухні VENTA BK813FB — розкішний акцент для сучасної кухні. Геометричний дизайн з гострими кутами та високим виливом підкреслюють преміальний характер цієї моделі. Врізний двоважільний змішувач виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі з стильним чорним покриттям. Додаткове підключення для системи осмосу забезпечить вашу родину чистою та безпечною питною водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venta |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Двозахватний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Емаль |
| Колір | Чорний |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Підключення до фільтра | Так |
| Поверхня | Матова |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Перемикач на фільтр | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |