


1 850 ₴
Змішувач для кухні VENTA BI472FG - це надійний і стильний вибір для вашої кухні! Нержавіюча сталь гарантує стійкість до корозії, а графітовий колір додає витонченого вигляду. Елегантний Г-подібний поворотний вилив та зручна система відкриття «на себе» забезпечують максимальний комфорт використання. Висота 350 мм ідеально підходить для глибоких мийок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Venta |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Емаль |
| Колір | Графіт |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На раковину |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аэратор | Так |
| Шланг для під'єднання до водопроводу | Так |