






5 150 ₴
Забезпечує мікробіологічну безпеку очищеної води
Мембрана зворотного осмосу очищає з води віруси та бактерії на 99,8%
Працює без електроенергії
фільтр працює в автономному режимі
Резерв питної води до 7 л завдяки накопичувальному баку
вода безперервно акумулюється у баці
Чиста вода з мінералами
6 ступенів очищення, включно зі збагаченням води мінералами
Безпечна навіть для дітей вода
Технологія зворотного осмосу затримує найменші забруднення, включно з бактеріями та вірусами
8 літрів чистої води за годину
Забезпечить сім'ю з трьох осіб водою найкращої якості
Просте підключення за 1 годину
Встановлюється під мийкою, в коплекті є всі компоненти для підключення
Нагадуємо про заміну картриджів
Вода без зайвого клопоту — ми нагадуємо про сервіс та обслуговуємо ваш фільтр
Додаткова мінералізація води
Фільтр очищає воду при відсутності електроенергії.
Постійний резерв питної води до 7 л завдяки накопичувальному баку.
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором призначений для очищення води на молекулярному рівні та її збагачення необхідними мінералами та макроелементами. Продуктивність фільтра — 8 л/год. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, таких як фтор, хлор, свинець, органічні сполуки, такі як хлораміни, перфтороктанова кислота (PFOA) і перфтороктансульфонова кислота (PFOS), а також бактерії та віруси.
З фільтром Ecosoft Standard у вас вдома завжди буде зручне джерело чистої та смачної води.
Зворотний осмос — найбільш досконала технологія очищення води до бездоганної якості. Це природний та економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.
Основний елемент фільтра — мембрана, на яку подається вода під тиском. В результаті, вода розділяється на очищену та забруднену, яка зливається в каналізацію.
Завдяки мікропорам мембрана пропускає лише молекули води та розчинений в ній кисень. Після мембрани чиста вода поступає в накопичувальний бак.
Для відновлення мінерального складу води в фільтрі Ecosoft Standard є спеціальний картридж-мінералізатор. Це змінний елемент, заповнений гранулами мінералів. В мінералізатор вода подається з накопичувального бака.
Завдяки подвійному крану для чистої води, ви можете обирати, яку воду пити — абсолютно чисту або з мінералами.
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором оптимально підходить для сімей з трьох осіб. Воду після фільтра можна щоденно пити маленьким дітям. Мінералізована вода дозволяє підтримувати баланс мінералів та мікроелементів у вашому організмі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ECOSOFT |
| Країна виробник | Україна |
| Використання | Для холодної води |
| Число ступенів очищення | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Так |
| Кран | Так |
| Об'єм накопичувальної ємності | 7 л |
| Помпа для підвищення тиску | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 2 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 30 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Висота накопичувальної ємності | 350 мм |
| Ширина накопичувальної ємності | 260 мм |