







170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fil-Nox |
| Країна виробник | Іспанія |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для бойлерів, Для біде, Для унітазів, Для газових колонок, Для душових кабін |
| Матеріал шланга | EPDM гума |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Довжина | 50 мм |
| Внутрішній діаметр підводки | 9 мм |
| Мінімальна температура робочої рідини | -5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 70 град. |
| Антивібраційна гнучка підводка | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | М10 |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
| Основні атрибути | |
| Антибактеріальне покриття | Да |
| Колір | Сріблястий |
| Покриття | Антикорозійне покриття |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Поліамід |
| Комплектація | Довгий штуцер |
| Довжина: | 50 |